menusearch
fanavariha.net

معرفی شرکت

جستجو
معرفی شرکت


حرکت زندگی بشری به سمت تکنولوژی و حرکت تکنولوژی به سوی فناوری اطلاعات و ارتباطات ، با سرعت زیادی رو به افزایش است،از این رو نیاز به ارائه راهکار و تجهیزات در این عرصه شدیداً احساس می شود.
فناوران یکتا هوشمند اهورا (فناوریها) فعالیت خود را از سال 1388 در زمینه شبکه های کامپیوتری و خدمات همایش ها آغاز نمود. این مجموعه در ابتدا با 5 نفر از فارغ التحصیلان رشته های فناوری اطلاعات شکل گرفت و هم اکنون با تعداد 20 نفر از متخصصین و فعالین این حوزه فعالیت های خود را در زمینه شبکه های کامپیوتری ، امنیت شبکه ، آموزش و خدمات همایش ها ادامه می دهد.
این مجموعه از ابتدای شکل گیری تا کنون بیش از 1000 پروژه شبکه و ... را اجرا نموده و در سالهای اخیر تمرکز خود را بیشتر بر روی شبکه های وایرلس،نصب دکل مهاری،ارتباطات راه دور،نظارت تصویری تحت شبکه،انتقال صوت و تصویر بصورت وایرلس ، امنیت شبکه ، آموزش دوره های تخصصی بین المللی معطوف نموده است.

 

معرفی دپارتمان ها :

 

دپارتمان خدمات همایش :

محصولات برگزاری همایش ها شامل وب سایت ، خدمات دبیرخانه همایش در این دپارتمان انجام می شود . سابقه برگزاری بیش از 50 همایش را در کارنامه خود داریم .

 

دپارتمان امنیت و شبکه:

روند رو به رشد تکنولوژی موجب سهولت دسترسی به اطالعات در سازمان ها گردیده است و ضرورت توجه به حفظ و امنیت آنها نیز را نیز افزایش داده است. عدم توجه کافی به این امر در خصوص اطالعات و نقاط حساس سازمان که میتواند خسارات جبران ناپذیری را به پیکره آن وارد کند بیش از پیش احساس میشود. این در حالی است که بکارگیری روش های پیچیده امنیتی توسط مدیران و کارکنان عموما استقبال نمی شود. این مجموعه با بکارگیری از تجربیات و دانش عملیاتی خود، راهکارهای امنیتی متناسب با فرهنگ سازمان ارایه می نماید.  زیرساخت های فناوری اطالعات در صورتی که به درستی پیاده سازی و استقرار یابند، کمک شایانی به بهبود کسب و کار مینمایند. صاحبان کار عموما از عدم نظارت مناسب و مشکالت عدیده در خصوص قطعی سرویس و نبود پشتیبانی سرویس گالیه دارند. این مجموعه با بهره گیری از دانش و تجربه متخصصین خود پاسخگوی طیف وسیعی از نیازهای مشتریان از زیرساخت شبکه تا راه اندازی سرویس های تخصصی مایکروسافت، سرویسهای امنیتی، راهکارهای جامع پشتیبانی اطالعات و مجازی سازی با کیفیت مناسبمیباشد.
دپارتمان آموزش

خدمات آموزش

دپارتمان آموزش این مجموعه ، با بهره گیری از تجارب اساتید و پرسنلی با بیش از یک دهه سابقه و تجربه در امر اجرای فنی، آموزش شبکه و امنیت و با گردهم آوردن مجموعه ای از امکانات، تجهیزات و فضایی کامال حرفه ای، به واسطه آخرین دستاوردهای علمی و فنی به روز بین المللی، در نظر دارد، خدمات آموزشی نوینی بصورت کامال تخصصی در حوزه مهندسی امنیت شبکه، شبکه – امنیت اطالعات و امنیت سایبری به تمامی عالقمندان و نیازمندان فراگیری علوم و دانش این حوزه، در استان خراسان و سراسر کشور و حتی خارج از مرزهای ایران زمین، ارائه نماید.

برگزاری دورههای آموزشی

این مجموعه ارائه دهنده دوره های مختلف شرکت ها و موسسات امنیتی دنیا از قبیل SANS ،Council-EC ،ISACA،Microsoft و CISCO می باشد. همچنین حسب تجربه و نیاز سازمان های داخلی، دوره هایی نیز تحت عنوان دوره های خاص طراحی و ارائه می گردند. این امکان برای این دوره ها نیز فراهم است که متناسب با نیازهاي سازمان و شرایط کسب و کار بازطراحی می گردند.

مشاوره در حوزه شبکه و زیرساخت امنیت

مشاوره فناوریهای اطالعاتی به منظور انتخاب و پیادهسازی فناوریهای مناسب از جایگاه ویژهای در سازمانها برخوردار می باشد، امروزه برنامهریزی در حوزه فناوریهای اطالعاتی و همچنین مشاوره به منظور انتخاب و پیادهسازی فناوریهای مناسب از جایگاه ویژهای در سازمانهای دولتی و خصوصی برخوردار شده است. این سازمانها ساالنه مبالغ قابل توجهای از بودجه خود را به شکل تامین تجهیزات سختافزاری، تهیه نرمافزار، توسعه شبکه و خطوط ارتباطی، تولید دادهها و اطالعات، آموزش کارکنان و سایر مسائل مشابه صرف میکنند. با تمام این احوال با نگاهی به سازمانهای مختلف در سطح کشور باید اذعان داشت که نمونههای موفق در حوزه سرمایهگذاری شایسته در فناوری اطالعات بسیار اندک بوده است. انتخاب کارشناس مشاوره واحد فناوری اطالعات با تجربه کاری در زمینه IT و علوم کامپیوتر و شبکه میتواند بهرهوری سازمان را افزایش و خطرات و تهدیدات را کاهش دهد تا ریسک طراحی و راهاندازی زیرساختهای جدید IT را به صفر برساند. واحد مشاوره شبکه و زیرساخت امنیت این مجموعه با تکیه بر دانش فنی و تجربیات کارشناسان و مشاوران خود و همچنین تجربههای سازمانی کسب شده در پروژههای بزرگ و کوچک خود، به عنوان شرکت مشاورشبکه و امنیت آماده ارائه خدمات به سازمانها و شرکتها در ابعاد مختلف میباشد.
   برخی دیگر از  فعالیت ها در زمینه خدمات فناوری اطلاعات به شرح ذیل می باشد :

  1. - پیاده سازی و اجرای ارتباطات راه دور
  2. - نصب و راه اندازی دکل های مهاری و سیستم ارتینگ
  3. - پیاده سازی و اجرای زیر ساخت شبکه
  4. - پیاده سازی و اجرای سیستم های نظارت تصویری تحت شبکه
  5. - انتقال صوت و تصویر
  6. - فروش و خدمات پس از فروش محصولات Mikrotik
  7. - فروش تجهیزات شبکه
  8. - پشتیبانی شبکه های کامپیوتری (LAN,MAN,WAN)
  9. - پشتیبانی سیستم های نظارت تصویری
  10. - سرویس های اینترنتی ADSL & WIRLESS