menusearch
fanavariha.net

نظارت تصویری

جستجو
نظارت تصویری
استفاده از دوربین های مدار بسته تحت شبکه (IP Camera) راهی مطمئن و سریع برای کنترل و نظارت بر سازمان ها، کارخانه ها، شرکت ها، دفاتر، فروشگاه ها و... می باشد. با توجه به سابقه طولانی این سیستم ها، تحولات و پیشرفت های بسیار زیادی در این حوزه صورت پذیرفته است که اطلاع از روند این پیشرفت ها، آخرین دستاوردها و تکنولوژی ها و آشنایی با نکات مهم در یک سیستم نظارت تصویری و موارد بسیار دیگر می تواند کمک شایانی به مدیران و کارشناسانی باشد که در حال انتخاب و پیاده سازی یک سیستم نظارت تصویری هستند.فناوران یکتا هوشمند اهورا (فناوریـــها) با بهره مندی از تیم کارشناسی و فنی با تجربه و کارآمد قادر به ارائه خدمات زیر در بحث سیستم های نظارت تصویری در حوزه های مختلف نظارتی، امنیتی، کنترلی و ... می باشد:

 

 
1- مشاوره
ارائه راهکار مناسب و مشاوره در زمینه انتخاب برند و تجهیزات کاربردی مناسب
 
2- طراحی و جانمایی
طراحی شبکه نظارت تصویری، جانمایی محل قرارگیری و تعیین تعداد و نوع دوربین مناسب با توجه به محل مورد نظر
 
3- تامین تجهیزات
تامین کلیه تجهیزات مورد نیاز جهت راه اندازی سیستم کامل نظارت تصویری شامل انواع دوربین، دستگاه ذخیره سازی (NVR) ، نرم افزار های مانیتورینگ و... با توجه به نیاز های شبکه طراحی شده در بهینه ترین زمان و متناسب با بودجه کارفرما با گارانتی و خدمات پس از فروش
 
4- نصب و راه اندازی 
تیم نصب و پشتیبانی فنی با پشتوانه دانش و تجربیات گوناگون آمادگی دارد تا سیستم های نظارت تصویری را در محیط های مختلف نصب و راه اندازی نماید. توانایی ما در طراحی و پیاده سازی پروژه های حوزه شبکه و همچنین ارتباطات رادیویی می تواند راهگشای مشتریانی باشد که نیازمند به راه اندازی  سیستم نظارت تصویری در محیط های مختلف و مانیتورینگ تصاویر دوربین کارخانه ها، محیط های اداری، پروژه های جاری و... از فواصل دور هستند.