menusearch
fanavariha.net

آموزش تخصصی شبکه و امنیت - فناوران یکتا هوشمند اهورا

جستجو
(0)
(0)
ما چه می کنیم؟


حرکت زندگی بشری به سمت تکنولوژی و حرکت تکنولوژی به سوی فناوری اطلاعات و ارتباطات ، با سرعت زیادی رو به افزایش است،از این رو نیاز به ارائه راهکار و تجهیزات در این عرصه شدیداً احساس می شود.
فناوران یکتا هوشمند اهورا (فناوریها) فعالیت خود را از سال 1388 در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و سیستم های کامپیوتری آغاز نمود. این مجموعه در ابتدا با 5 نفر از فارغ التحصیلان رشته های فناوری اطلاعات شکل گرفت و هم اکنون با تعداد 20 نفر از متخصصین و فعالین این حوزه فعالیت های خود را در زمینه های مرتبط با IT ادامه می دهد.
این مجموعه از ابتدای شکل گیری تا کنون پروژه های زیادی را اجرا نموده و آماده همکاری با شما به جهت پیشبرد هر چه بهتر و بهینه تر پروژه های مرتبط می باشد.
ما افتخار این را داریم که تاکنون تعداد زیادی پروژه شبکه ، امنیت و نرم افزاری را با موفقیت به پایان برسانیم. مجموعه ی ما بیش از 500 لینک رادیویی ، 600 پروژه نظارت تصویری ، 100 پروژه زیرساخت شبکه شامل پسیو واکتیو و بیش از 50 پروژه امنیت شبکه و سیستم را برای مشتریان حقیقی،حقوقی،دولتی و غیر دولتی اجرا نموده است. ما همچنین در حوزه های تخصصی نیز با استانداردهای بین المللی و ارائه مدارک معتبر فعال هستیم . پروژه های استارتاپی و برنامه نویسی اندروید نیز بخشی از فعالیت های ماست .


   عمده فعالیت ها در زمینه خدمات فناوری اطلاعات به شرح ذیل می باشد :

 1. - پیاده سازی و اجرای زیر ساخت شبکه (اکتیو و پسیو)
 2. پیاده سازی و مشاوره پروژه های امنیت شبکه و سیستم
 3. آموزش های تخصصی شبکه و امنیت
 4. - پیاده سازی و اجرای ارتباطات راه دور
 5. - نصب و راه اندازی دکل های مهاری و سیستم ارتینگ
 6. - - پیاده سازی و اجرای سیستم های نظارت تصویری تحت شبکه
 7. - انتقال صوت و تصویر
 8. - فروش و خدمات پس از فروش محصولات Mikrotik
 9. - فروش تجهیزات شبکه و امنیت شبکه
 10. - پشتیبانی شبکه های کامپیوتری (LAN,MAN,WAN)
 11. - پشتیبانی سیستم های نظارت تصویری
 12. - برنامه نویسی اندروید و وب
 13. سامانه های برگزاری همایش و سمینار